Vyhľadávanie

SEARCH
PRedná strana: Pôrodný stôl GOLEM
Pôrodný stôl GOLEM

Pôrodný stôl GOLEM

Kód: GOLEM

Pôrodný stôl GOLEM optimálne rieši všetky požiadavky pôrodníkov aj rodičky, umožňuje pôrod v štandardnej polohe, v podrepe i v koleno-prsnej polohe a tiež vykonanie nutného zákroku.

Vysoký stupeň bezpečia obsluhy aj rodičky a hygieny pri prevádzke umožňuje zakrytovanie všetkých častí stola šedými plastovými krytmi.
Stôl je pojazdný, pohodlné bezšvíkové čalúnenie je umývateľné s farbou podľa Vášho výberu. Plocha stola široká 600 mm je rozdelená na nožný, stredné, chrbtovú a manuálne nastaviteľnú hlavovú časť. Nastavenie vrátane protišokovej polohy (Trendelenburg) je vykonávané elektropohony aj pri plnom zaťažení. Nosnosť stola je 150 kg. Napájanie je zo zásuvky 230 V / 50 Hz. Stôl je vybavený elektronikou, ktorá umožňuje naprogramovať 3 pracovné polohy, ktoré sa automaticky nastavia po stlačení tlačidla na ručnom ovládači. Veľmi jednoducho tak možno meniť polohy stolu bez časového oneskorenia.

Vďaka optimálnemu deleniu plochy možno stôl jednoducho nastaviť do polohy pre pôrod, šitie a po nasadení nožného segmentu pre ležanie, kedy vznikne rovná plocha dĺžky 1 800 mm. Nožný segment možno pred pôrodom zasunúť do zníženej pozície. Dĺžky segmentov: sedák 400 mm, operadlo 500 mm, hlava 400 mm, prídavné nohy 500 mm.
Stôl je plne vybavený: eurolišta pre upevnenie príslušenstva okolo sedáka a operadla, snímateľné polyuretánové podpery s kĺbovým úchytom a upínacími pásky, nástupný schodík s protišmykovou úpravou, nerezová miska, snímateľné madla pre rodičku, držiak papierové rolky, ktorý možno používať na celú plochu, na operadlo a sedák, alebo len na sedák, držiak infúzie, držiak ruky pri infúzii. Všetky prvky možno jednoducho a pohodlne nastaviť i sňať zo stola, je teda umožnený nástup pacientky aj z bočnej strany stola.

Výška nastaviteľná elektropohonom 640 – 940 mm, nastavenie sklonu operadla elektropohonom 0 ° až + 80 °, manuálne nastavenie sklonu hlavy ± 30 °, nastavenie sklonu sedáka (Trendelenburg) elektropohonom 0 ° až + 30 °. Stôl je vybavený elektronikou, ktorá umožňuje naprogramovať 3 pracovné polohy, ktoré sa automaticky nastavia po stlačení tlačidla. Veľmi jednoducho tak možno meniť nástupnú a pracovnú polohu stola bez časového oneskorenia.
Zástavbové rozmery stola sú asi 800 × 1 400 mm. Hmotnosť stola je 118 kg, nosnosť 150 kg.

Vyžiadať cenovú ponuku pre Pôrodný stôl GOLEM.Detaily

Pôrodný stôl GOLEM 01 02 03 04
01

Štvordielna pracovná plocha

Štvordielna pracovná plocha rozdelená na hlavu, operadlo, sedák a nohy.

02

Čalúnená koženka

Vyznačuje sa dlhou životnosťou, nenáročnou údržbou a ľahkým čistením.

03

Snímateľné podpery rúk

Stôl má snímateľné umývateľné infúzne podpery rúk, ktoré možno nastaviť vo všetkých smeroch i sklonoch.

04

Elektrické nastavenie výšky

Výška nastaviteľná elektropohonom, ovládanie pohonu pomocou ručného ovládača.

Varianty a príslušenstvo

Rôzne varianty a príslušenstvo pôrodného stola GOLEM.

Varianta Popis Kód
Golem Pôrodný stôl, pojazdné prevedenie. G 06 60
Napájanie vstavanými akumulátory vrátane plne automatickej nabíjačky. G 06 40

Farebné prevedenie koženky

Vyberáte si z niekoľkých farebných prevedení koženky.

1B
1B
2A
2A
2C
2C
2D
2D
3F
3F
4B
4B
5C
5C
5D
5D
6D
6D
9B
9B
9C
9C
9D
9D
9E
9E
11A
11A
11H
11H
11K
11K
12D
12D
12H
12H
13A
13A

Podobné produkty